• Motorizētās sniega kamanas MC-1K NEVA


  Dzinēja zīmols Briggs & Stratton
Jauda, ​​hp (kW) 6,5 (4,8)
Degvielas tvertne, l 3.6
Pārnesumkārba ar automātisko sajūgu, ķēdes piedziņa
Maksimālais ātrums, km / h 25
Degvielas tips tīrs, bezsvina benzīns 95
Piekare ir mīksta, veltņa
Kravnesība, kg 50
Kravnesība kamanās, kg 150
Trases izmērs, mm 1414x380
Izmēri transporta stāvoklī, mm 1100x625x665
Izmēri darba stāvoklī, mm 1925x625x935
Svars (bez kamanām), kg 56
Svars (ar kamanām), kg 72
Garantijas laiks 2 gadi
Komplektā kamanas, sēdeklis


 


Apraksts
Motorizēts velkošais transportlīdzeklis "NEVA" MS-1K ir paredzēts cilvēku pārvietošanai ar piekabinātām kamanām uz ziemas makšķerēšanas vietu, kā arī nelielu kravu pārvadāšanai pa ledu, cietu sniegu, garoza vai seklu sniegu (līdz 25 cm). Siltajā sezonā kā pārvietošanās līdzekli ir atļauts izmantot motorizētu velkošo transportlīdzekli. Lai to izdarītu, izstrādājumam ir jāuzstāda piekabe ar riteņiem vai adapteris. Motorizētais velkošais transportlīdzeklis "NEVA" MS-1K izceļas ar augstu krosa spēju, kompaktu un ērtu dizainu un darbības uzticamību. Produkta augsto manevrēšanas spēju nodrošina pārdomāts svara sadalījums, kas, savukārt, nodrošina vieglu vadību.
Komplektā ragavas un sēdeklis

Motorizētais velkošais transportlīdzeklis "NEVA" MS-1K tiek pārdots komplektā ar kamanām. Ragavas ir izgatavotas no izturīgas sala izturīgas plastmasas, pateicoties kurai tā pārliecinoši slīd uz sniegotās un apledojušās virsmas. Turklāt uz ragavām ir uzstādīts ērts sēdeklis, kas lietotājam ļauj ērti braukt ar motora rezervācijuMīksta veltņa balstiekārta

Šāda veida balstiekārtas pamatā ir veltņi. Tie ir pieskrūvēti sliežu ceļa iekšpusē. Velkošā transportlīdzekļa "NEVA" MS-1K veltņu balstiekārta nodrošina vieglu braukšanu un ir labi piemērota apledojuma apstākļos un cieši iesaiņotiem ceļiem. Minimāla berze no sliežu ceļa līdz veltnim palielina balstiekārtas izturību.
 


Regulējama stūre

Velkošā transportlīdzekļa NEVA MS-1K stūres rats ir viegli regulējams. Katrs lietotājs individuāli nosaka stūres rata augstumu, kas viņam ir ērti produkta vadīšanai. Stūre ir nostiprināta ar izturīgu spārnu slēdzeni. Ērti rokturi nodrošina drošu un pārliecinātu saķeri ar stūri.
Ērti kāju balsti

Īpašie kāju balsti ļauj lietotājam ērti nostiprināt pēdas, braucot ar motorizētu vilcēju. Kāju balsti ir salokāmi, un tos ātri un viegli var noņemt, ja produkts tiek transportēts.
Uzticams dubļu sargs

Dubļu sargs lietotājam nodrošina drošu aizsardzību pret netīrumiem un sniegu, no kura nevar izvairīties, ātri braucot. Dubļu sargs ir izgatavots no augstas kvalitātes gumijas, tai nav nepieciešama īpaša piesardzība, to ir viegli tīrīt un notīrīt no netīrumiem.
 


Чехол для защиты двигателя
Motora aizsargapvalks

Aukstā sezonā motoram ieteicams valkāt pārsegu. Pārsegs neļauj motoram ātri atdzist un samazina sniega un netīrumu nokļūšanas iespējamību tā iekšējos dobumos, tādējādi pasargājot gaisa filtru no sasalšanas. Lieta tiek pārdota atsevišķi.


Удобство хранения
Ērta uzglabāšana

Motorizētais velkošais transportlīdzeklis ir ērti un ērti lietojams un kopjams. Produkts iekļaujas jebkura kompakta hečbeka bagāžniekā. Lai turētu motorizētu velkošo transportlīdzekli, nav nepieciešams daudz vietas. Produkts un tā sastāvdaļas viegli iederas ragavās.

Uzrakstīt atsauksmi

Please login or register to review

Motorizētās sniega kamanas MC-1K NEVA

  • Ražotājs: NEVA
  • Modelis: MC-1K NEVA
  • Pieejamība: Ir pieejams
  • 1000.00 EUR
  • 950.00 EUR

  • Bez PVN: 785.12 EUR

Atlaides

Superviegli ziemas zābaki ASSERI

Superviegli ziemas zābaki ASSERI

Superviegli ziemas zābaki ASSERI..

49.95 EUR 59.95 EUR Bez PVN: 41.28 EUR

Superviegli ziemas zābaki ASSERI THERMO

Superviegli ziemas zābaki ASSERI THERMO

Superviegli ziemas zābaki ASSERI THERMO..

49.95 EUR 59.95 EUR Bez PVN: 41.28 EUR

Pirms nop�rc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, �trie kred�tiPirms nop�rc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, �trie kred�ti
Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
www.incredit.lv