Elektromotors Minn Kota ENDURA MAX 50

Minn Kota Endura Max elektromotora Digital Maximizer funkcija ļauj pavadīt laiku uz ūdens līdz piecām reizēm ilgāk kā ar parasto elektromotoru.
Digital Maximizer  tehnoloģija līdz 5 reizēm ietaupa akumulatora enerģiju, ja ātrumi tiek pārslēgti vienmērīgi, pārslēgšanas brīdī patērējot tikai tik jaudas cik nepieciešams.

Minn Kota Endura sērijas elektromotori ir viegli piekaramie motori ar triecienizturīgu kompozītmateriālu kāju, vienmērīgi pārslēdzamu ātrumu un teleskopisku rokturi, kas stiprināmi uz laivas tranča.

Motora vadībarokas
Rokturisteleskopisks
Ātrumu pārslēgšanavienmērīgi
Sprieguma mērītājsiebūvēts
Digital Maximizeriebūvēts
Jauda50 Lbs (jaudas mārciņas)
Kājas garums91.44 cm, 36”
DzenskrūveMKP6
Nepieciešamais spriegums12 V
Akumulatora tipsdziļās izlādes
Lādētāja tips akumulatoramimpulsu


Endura Max 5x longer run time icon

Elektromotors Minn Kota ENDURA MAX 50

Endura visā pasaulē tiek uzskatīts par visizturīgāko, uzticamāko un strādīgāko motoru uz ūdens. Un Endura Max paceļ šo mantojumu jaunā līmenī, pievienojot Digital Maximizer, lai palīdzētu motoram darboties līdz pat piecām reizēm ilgāk ar vienu uzlādi.

Sviras bloķēšanas kronšteins: šim cietajam 10 pozīciju kronšteinam ir ātri atvienojams sviras fiksators un pastiprināts kompozītmateriāls, kas ir izturīgs pret locīšanu, deformāciju un UV bojājumiem.

Teleskopiskā dīsele: Iegūstiet vieglu, ērtu un intuitīvu sava velcēšanas motora darbību, izmantojot sešu collu teleskopisko dīseli, tostarp stingru uz priekšu un atpakaļgaitas ātrumu regulēšanu.

Digital Maximizer™: velcēšanas motori, kas aprīkoti ar Digital Maximizer™, nodrošina līdz pat 5 reizēm ilgāku darbības laiku ar vienu akumulatora uzlādi. Šie mainīga ātruma velcēšanas motori ļauj iestatīt precīzu ātrumu, un tie nodrošina tikai tik daudz jaudas, cik jums nepieciešams, palīdzot ietaupīt akumulatoru visai makšķerēšanas dienai.

Nospiediet, lai pārbaudītu akumulatora mērītāju: nospiediet pogu uz velcēšanas motora galvas, lai uzreiz uzzinātu par atlikušo akumulatora darbības laiku.

Strāvas balsts: 3-1/4″ motora diametram šis balsts nodrošina papildu jaudu, lai izspiestos cauri smagai veģetācijai. Ietver balsta tapu, uzgriezni un paplāksni.

Neiznīcināma kompozītmateriāla vārpsta — garantēta mūža garumā: jūsu Minn Kota velcēšanas motora pamatā ir neiznīcināma kompozītmateriāla vārpsta. Tas ir Minn Kota ekskluzīvs, un mēs to garantējam uz mūžu.

Vēsa, klusa jauda: katra Minn Kota apakšējā iekārta darbojas vēsi, lai pagarinātu velcēšanas motora kalpošanas laiku, un paliek klusa.

Uzrakstīt atsauksmi

Please login or register to review

Elektromotors Minn Kota ENDURA MAX 50 Lb

  • Ražotājs: Minn Kota
  • Modelis: Minn Kota ENDURA MAX 50
  • Pieejamība: Ir pieejams
  • 565.00 EUR
  • 525.00 EUR

  • Bez PVN: 433.88 EUR

Atlaides

ALASKAN CHEROKEE -30°C Ziemas peldošais kostīms NEW!

ALASKAN CHEROKEE -30°C Ziemas peldošais kostīms NEW!

ALASKAN SAVOONGA -35°C Ziemas kostīms NEW 2021! Technologies: AERO-TEX, Waterproof 10000 Breathab..

459.00 EUR 479.00 EUR Bez PVN: 379.34 EUR

ALASKAN DAKOTA 2.0 -30°C Ziemas kostīms NEW !

ALASKAN DAKOTA 2.0 -30°C Ziemas kostīms NEW !

ALASKAN DAKOTA 2.0-30°C Ziemas kostīms NEW !Waterproof 8000 Breathable 5000 Synthetic Down 300 Cl..

375.00 EUR 395.00 EUR Bez PVN: 309.92 EUR

Pirms nop�rc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, �trie kred�tiPirms nop�rc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, �trie kred�ti
Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
www.incredit.lv