Revolucionāra zemūdens makšķerēšanas kamera Ūdens vilku kamera UW 1.0 HD zemūdens kamera!


Šis ir jāredz! Vai esat kādreiz redzējuši, ka karpa uzbrūk jūsu ēsmai? Kā jūsu ēsma darbojas zem ūdens? Protams, daudzi makšķernieki vannas istabā praktizē elektroinstalāciju un mānekļa spēlēšanu. Tas ir interesanti, bet īstā makšķerēšana var būt citāda.


Galu galā jūsu ēsma iet dziļumā, un tur ir atšķirīgs ūdens spiediens un apakšstraumes. Bet ēsmas spēli tādos apstākļos nav iespējams redzēt un novērtēt... Vēl nesen tas nebija iespējams.


Galu galā filmēšanas operatora klātbūtne var nobiedēt zivis. Parasti šaušana tiek veikta statiskos apstākļos. Un kā nofotografēt elektroinstalācijas laikā? Izrādās, tas ir ļoti vienkārši. Lai to izdarītu, vienkārši novietojiet videokameru uz makšķerauklas un novietojiet to uz ēsmas!


Tieši fotografēšana ar šo kameru ļauj dziļumā aplūkot ēsmas uzvedību un plēsoņa uzbrukumu zem ūdens.


Šo mirkli neprofesionālim ir ārkārtīgi grūti notvert. Galu galā vienmēr ir grūti noņemt uzbrukuma brīdi. Ar Ūdens vilka kameras palīdzību fotografēšana nav atkarīga no zivs uzbrukuma un uzbrukuma brīža. Tikai īss un ātrs uzbrukums, un ēsma nonāk tās mutē, un videomateriāls uz visiem laikiem paliks zemūdens video uzņemšanas mīļotājam.

Šī novatoriskā kamera ir īpaši izstrādāta makšķerēšanai. Tāpēc kamera ir ūdensizturīga pat dziļumā līdz 100 metriem. Pilnībā uzlādēts akumulators var ierakstīt līdz 4 stundām ierakstīšanas 16 GB Micro HD Ready 720p SD KARTĒ, nodrošinot izcilu HD kvalitāti.


Kamera ir viegli uzstādāma, izgatavota no nerūsējošā materiāla, kas nodrošina tai stabilu kustību zem ūdens. Trīs dažādi svari nodrošina dažādus niršanas līmeņu ātrumus.


Kameras iespējas ir bezgalīgas, un tā ir piemērota fotografēšanai sāls un saldūdenī. Var izmantot gan spiningoanai un trollanai, gan vertikliem mānekļiem un sbirulino makšķerēšanai, gan, protams, karpu makšķerēšanai.


Ir ļoti svarīgi, lai zemūdens kamerai būtu neliela ūdensizturība, jo tai ir plāna forma. Praksē tas nodrošina reālistisku ēsmas veiktspēju un augstas kvalitātes ierakstus. Ir arī papildu piederumi, taču par tiem varat uzzināt vairāk pirms tā izlaišanas. Makšķerēšana ar zemūdens kameru vairs nav tikai klauvēšana, tā vienkārši ielaužas mūsu dzīvē.


Water Wolf UW 1.0 HD Under Water Camera ieguva trīs balvas Efftex 2014 makšķerēšanas izstādē.


Raksturlielumi:


- Ūdensizturība: 100 metri.


- Ierakstīšanas laiks: 4 stundas.


- Svars: 58 grami.


- Garums: 120 mm.


- Video ierakstīšana vājā apgaismojumā.


- Formāts: HD Ready 720p.


- Kodeks: H.264.


- Skata leņķis: 120° x 90°.


- Krāsu video ierakstīšana.


- Iebūvēts mikrofons.
Uzrakstīt atsauksmi

Please login or register to review

Zemūdens video kamera WATER WOLF UV 1.0

  • Modelis: WATER WOLF
  • Pieejamība: Ir pieejams
  • 149.90 EUR


Līzinga iespējas

Atlaides

ALASKAN CHEROKEE -30°C Ziemas peldošais kostīms NEW!

ALASKAN CHEROKEE -30°C Ziemas peldošais kostīms NEW!

ALASKAN SAVOONGA -35°C Ziemas kostīms NEW 2021! Technologies: AERO-TEX, Waterproof 10000 Breathab..

385.00 EUR 479.00 EUR

ALASKAN DAKOTA -30°C Ziemas kostīms NEW !

ALASKAN DAKOTA -30°C Ziemas kostīms NEW !

ALASKAN DAKOTA -30°C Ziemas kostīms NEW ! JAKA: Līmētās šuves YKK rāvējslēdzēji Savelka..

280.00 EUR 350.00 EUR

Pirms nop�rc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, �trie kred�tiPirms nop�rc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, �trie kred�ti
Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
www.incredit.lv