Garmin STRIKER™ Vivid 5cv 

 
IZVĒLE IR JŪSU ROKĀS!
Skatiet zivis un struktūras maksimāli detalizēti, izvēloties displeja krāsu, atrašanās vietu un hidrolokatoru savai dienai uz ūdens, izmantojot STRIKER Vivid 5cv zivju meklētāju ar devēju.
 
 
Jūsu izraudzītā sonāra krāsa daudz pastāsta par jūsu makšķerēšanas stilu. Labā lieta ir tā, ka tagad piedāvājam 7 jaunas, košas izvēles iespējas!
Kāds skats! Izmantojiet komplektēto raidītāju - uztvērēju, lai iegūtu CHIRP tradicionālo un ClearVü sonāru tehnoloģijas piedāvāto!
Nekad vairs neaizmirstiet savas labākās copes atrašanās vietu! Izmantojiet celiņa punktu atzīmes, lai atrastu ceļu atpakaļ uz to!
Tas, kas atrodas zem ūdens virsmas, izskatās diezgan labi kā 1 collas kontūras, vienkārši sakot.
 
 
Jauns veids, lai redzētu, kas atrodas zem ūdens!
 
DZIDRS, KRĀSAINS SONĀRA ATTĒLS
Izvēlieties kādu no 7 jaunām spilgtām krāsu opcijām, lai skatītu zivis un struktūras maksimālu kontrastu un skaidrību savā 5 collu zivju meklētājā.
 
IEBŪVĒTS SONĀRS
Izmantojiet komplektācijā iekļauto GT20 devēju, lai iegūtu Garmin CHIRP tradicionālo hidrolokatoru un CHIRP ClearVü skenēšanas hidrolokatoru.
 
 
CEĻA PUNKTU ATZĪMĒŠANA
Lai noķertu vairāk zivju, jums ir jāzina, kur zivis ″kožas″ labāk! Izmantojiet ceļa punktu atzīmēšanu labākajām vietām copes vietām, lai viegli atrastu ceļu atpakaļ uz tām!
 
 
AUGSTA JUTĪGUMA GPS
Plānojiet un veidojiet maršrutus un skatiet savas laivas ātrumu zivju meklēšanās eholotā, izmantojot augstas jutības GPS tehnoloģiju!
 
 
QUICKDRAW CONTOURS FUNKCIJA
Neviens labāk par jums nezina ūdeņus, kuros makšķerējat. Izmantojot STRIKER Vivid 5cv zivju meklētāju, varat uzglabāt līdz pat 2 miljoniem akru karšu ar 1 collas kontūrām1.
 
 
KOMPLEKTĀCIJA UZSTĀDĪŠANAI
STRIKER Vivid 5cv zivju meklēšanas eholots ir komplektēts ar slīpu / šarnīrsavienojuma stiprinājumu ierīcei, pie laivas korpusa un laivas elektromotora uzstādāmu stiprinājumu raidītājam - uztvērējam un atbilstošu kabeli.
 
1 Nesatur detalizētu kartēšanu. Saturs ir lietotāja radīts


Uzrakstīt atsauksmi

Please login or register to review

Eholots GARMIN STRIKER VIVID 5CV WITH GT20-TM TRANSDUCER

  • Ražotājs: Garmin
  • Modelis: GARMIN STRIKER
  • Pieejamība: Ir pieejams
  • 359.90 EUR


Līzinga iespējas

Atlaides

ALASKAN CHEROKEE -30°C Ziemas peldošais kostīms NEW!

ALASKAN CHEROKEE -30°C Ziemas peldošais kostīms NEW!

ALASKAN SAVOONGA -35°C Ziemas kostīms NEW 2021! Technologies: AERO-TEX, Waterproof 10000 Breathab..

385.00 EUR 479.00 EUR

ALASKAN DAKOTA -30°C Ziemas kostīms NEW !

ALASKAN DAKOTA -30°C Ziemas kostīms NEW !

ALASKAN DAKOTA -30°C Ziemas kostīms NEW ! JAKA: Līmētās šuves YKK rāvējslēdzēji Savelka..

280.00 EUR 350.00 EUR

Pirms nop�rc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, �trie kred�tiPirms nop�rc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, �trie kred�ti
Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
www.incredit.lv