Par mums

Makšķerēšanas piederumu interneta veikals „779” priecājās Jūs šeit redzēt!

Mēs piedāvājam plašā izvēlē visnedažādākos zvejas rīkus. Mūsu veikalā Jūs varat iegādāties voblerus, spoles, makšķerkātus, spiningus, vizuļus, tvisterus, vibroastes, eholotus, GPS-navigatorus, zvejas apģērbu, motorlaivas un motori tām un daudz citu saistīto preču.
Makšķerēšanas piederumu interneta veikals „779” piedāvā labākās preces no pasaules slavenajiem brendiem zivju makšķerēšanai
Daudzi makšķernieku viekali piedāvā tikai spoles, āķus un zvejas piederumus, tai pat laikā makšķerēšanas piederumu veikals “779”, bez visa tā, ļauj izprast visu to skaistumu, ko piedāvā “klusās medības”, tās filozofiju, procesu vienotībai ar dabu, kā arī palīdz “aizmukt” no pilsētas ikdienas steigas. Makšķerēšanas piederumu interneta katalogā “779.lv” bez jau ierastajām precēm zvejai ir vesels spektrs preču kas nepieciešams pilnvērtīgai makšķerēšanai – speciāls zvejnieku apģērbs, apavi, cimdi un daudzas citas preces. Mūsu darbinieki padalīsies makšķerēšanas pieredzē un  zvejas noslēpumos, ieteiks ēsmu un kā labāk ķert zivis konkrētos apstākļos.
Zvejas preču veikala “779.lv” dabinieki – tie ir profesionāli zvejnieki, kuri vienmēr palīdzies atrast jums nepieciešamo preci. Jums atliks tikai izvēlēties sev piemērotāko, ielikt to grozā un noformēt pirkumu. Pēc pirkuma apmaksas, prece jau nākošajā dienā var būt pie jums!
Makšķerēšanas piederumi un rīki, kas ir nopirkti mūsu veikalā, var kļūt par pastāvīgiem jūsu kompanjoniem vai arī kalpot par lielisku dāvanu jūsu draugam vai kolēģim, un jūs noteikti gribēsiet izbaudīt kopā ar viņu pirmā loma prieku, kurš tiks iegūts pateicoties precēm no mūsu veikala.
Daudzi mūsu klienti iesaka mūs saviem draugiem un kolēģiem, kā arī, pateicoties pie mums nopirktām kvalitatīvām precēm,  iesaista makšķerēšanas procesā visu savu ģimeni. Tas liecina par mūsu augsto profesionālo līmeni, kā arī par labu makšķerēšanas procesa izpratni, izmantojot visdažādākos zvejas rīkus. Mūsu veikals atšķirās ar savu klientu augsto profesionālo apkalpošanu!
Makšķerēšanas piederumu interneta veikals „779” - tas vienmēr augsti kvalitatīvas preces, kas atbilst augstākajām zvejnieku prasībām!

Mūsu uzņēmums.
Jau vairāk nekā 20 gadus, mūsu uzņēmums nodarbojas ar makšķernieku un turisma produktu realizēšanu Latvijā, Latgalē. Esam sasnieguši labus rezultātus un ieņemam pienācīgo vietu Latvijas tirgū. Mēs piedāvājam plašā sortimentā preces no pasaules slavenaiem brendiem, kurus ir novērtējuši makšķernieki no Latvijas. Mūsu komanda – tie ir profesionālie makšķernieki-amatieri, un mēs regulāri sekojam pasaules tendencēm makšķerēšanas preču industrijā. Tāpēc mūsu makšķerēšanas preču interneta katalogā 779.lv, bez klasiskā preču sortimenta, jūs atradīsiet pēdējos jaunumus, kas tika izgudroti zvejai.

Uzņēmuma rekvizīti:

"KITT" SIA
PVN Nr.: LV42402005646
A/S Citadele banka, kods: PARXLV22
Norēķinu konts: LV63PARX0016427190001

Pirms nop�rc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, �trie kred�tiPirms nop�rc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, �trie kred�ti
Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
www.incredit.lv