Preču atgriešana

Atteikšanās no pasūtījuma tiek nodrošināta atbilstoši LR likumdošanai (Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 10.pants - Distances līgums, 12.pants - Atteikuma tiesības u.c.).

Atteikšanās no pasūtīta un apmaksāta pasūtījuma, līdz pasūtījuma nogādāšanas brīdim klientam NAV IESPĒJAMA.

PASŪTĪJUMA ATTEIKUMA TIESĪBAS

Katram pircējam ir tiesības atdot atpakaļ pasūtījumu pārdevējam 14 kalendāro dienu laikā, ja prece neatbilst tai, ko pasūtījis pircējs. Uzsākot iegādātā pirkuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai un preci vairs nevar atdot pārdevējam.

Atteikuma tiesības precēm ir spēkā tad, ja prece tiek atdota pārdevējam pilnā komplektācijā, ieskaitot oriģinālo preces iepakojumu un uzrādot pirkuma apliecinošu dokumentu (maksājuma uzdevumu), pretējā gadījumā preces atdošana pārdevējam tiks atteikta.

Preci, ja tā neapmierina pircēju, var atdot pārdevējam atpakaļ tikai gadījumā, ja nav bojāts un/vai atvērts preces iepakojums, nav bojāta un/vai lietota pati prece.

Atteikumu tiesību gadījumā:

  • pircējam, ne vēlāk kā 14 dienu laikā, jāuzraksta iesniegums, kurš adresēts SIA KITT, kurā norādāms atteikuma no preces vai pasūtījuma kopumā iemesls. Iesniegums aizpildāms elektroniski šeit. SIA KITT pārstāvis sazināsies ar pircēju un vienosies par situācijas risinājumu.
  • ja prece tiek atgriezta pārdevējam, tā ir jānogādā SIA KITT e-veikala birojā Rēzeknē, Vārslavana 11a, darba dienās no pl. 9:00 - 18.00. Piegādes izdevumus sedz pircējs.

Ja pircējs pēc pasūtījuma veikšanas pārdomā un nevēlas iegādāties pasūtītās preces,viņam/viņai ir tiesības neapmaksāt pasūtījuma rēķinu. Apmaksātu pasūtījumu atcelt nav iespējams.

 

Pirms nop�rc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, �trie kred�tiPirms nop�rc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, �trie kred�ti
Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
www.incredit.lv