Garmin STRIKER™ Vivid 7sv

 
IZVĒLE IR JŪSU ROKĀS!
Aplūkojiet zivis un gultnes struktūru maksimālā detalizācijā, kad izvēlaties krāsu gammu savas ierīces ekrānā, vietu makšķerēšanai un savu sonāru, lai patīkami pavadītu dienu uz ūdens, izmantojot ierīci - STRIKER Vivid 7sv zivju meklēšanas eholots ar raidītāju - uztvērēju!
 
 
Jūsu izraudzītā sonāra krāsa daudz pastāsta par jūsu makšķerēšanas stilu. Labā lieta ir tā, ka tagad piedāvājam 7 jaunas, košas izvēles iespējas!
Kāds skats! Izmantojiet komplektēto raidītāju - uztvērēju, lai iegūtu CHIRP tradicionālo un ClearVü sonāru tehnoloģijas piedāvāto!
Nekad vairs neaizmirstiet savas labākās copes atrašanās vietu! Izmantojiet celiņa punktu atzīmes, lai atrastu ceļu atpakaļ uz to!
Piefiksētais dziļums zem laivas atdalīts ar 1 pēdas kontūrām. Tikai pieminam to...
Wi-Fi® savienojums1 uz zemes paver daudz iespēju uz ūdens!
 
 
Jauns veids, lai redzētu, kas atrodas zem ūdens!
 
DZIDRS, KRĀSAINS SONĀRA ATTĒLS
Izvēlieties kādu no 7 jaunajām, košajām ierīcē piedāvātajām krāsu iespējām, lai skatītu zivis un gultnes struktūru maksimālā kontrastā un dzidrumā savā 7 collu ekrāna zivju meklēšanas eholotā!
 
 
IEBŪVĒTS SONĀRS
Izmantojiet komplektēto GT52 raidītāju - uztvērēju, lai iegūtu Garmin CHIRP tradicionālā sonāra, kā arī CHIRP ClearVü un CHIRP SideVü skenēšanas sonāru tehnoloģiju priekšrocības!
 
" labāk! Izmantojiet sava celiņa punktu atzīmēšanu labākajās copes vietās, lai viegli atrastu ceļu atpakaļ uz tām!" />
 
AUGSTA JUTĪGUMA GPS
Plānojiet un veidojiet maršrutus un skatiet savas laivas ātrumu zivju meklēšanās eholotā, izmantojot augstas jutības GPS tehnoloģiju!
 
 
QUICKDRAW CONTOURS FUNKCIJA
Neviens labāk par jums nepārzina tos ūdeņus, kuros makšķerējat! Izmantojot STRIKER Vivid 7sv, jūs varat saglabāt kartes līdz 2 miljonu akru platībā ar 1 pēdas kontūrām.
 
alt text
LIELISKA KOMPLEKTĀCIJA
STRIKER Vivid 7sv ierīce ir komplektēta ar slīpu / šarnīrsavienojuma stiprinājumu pašai ierīcei, pie laivas korpusa un laivas elektromotora uzstādāmu stiprinājumu raidītājam - uztvērējam un atbildtošu kabeli.
 
 
WI-FI SAVIENOJUMS
Izveidojiet savienojumu ar ActiveCaptain®1 lietotni, lai pārsūtītu ceļa punktus, saņemtu viedos ziņojumus (tostarp programmatūras atjauninājuma paziņojumus) un piekļūtu Garmin Quickdraw™ kopienai!
 
Nepieciešama ActiveCaptain lietotne saderīgā viedtālrunī, kas ir pāra savienojumā ar STRIKER Vivid 7sv zivju meklēšanas eholotu; sk. Garmin.com/ble.
Wi-F® ir reģistrēta Wi-Fi Alliance prečzīme.

Uzrakstīt atsauksmi

Please login or register to review

Eholots GARMIN STRIKER VIVID 7SV WITH GT52HW-TM TRANSDUCER

  • Ražotājs: Garmin
  • Modelis: GARMIN STRIKER
  • Pieejamība: Ir pieejams
  • 599.90 EUR

  • Bez PVN: 495.79 EUR

Atlaides

ALASKAN CHEROKEE -30°C Ziemas peldošais kostīms NEW!

ALASKAN CHEROKEE -30°C Ziemas peldošais kostīms NEW!

ALASKAN SAVOONGA -35°C Ziemas kostīms NEW 2021! Technologies: AERO-TEX, Waterproof 10000 Breathab..

459.00 EUR 479.00 EUR Bez PVN: 379.34 EUR

ALASKAN DAKOTA 2.0 -30°C Ziemas kostīms NEW !

ALASKAN DAKOTA 2.0 -30°C Ziemas kostīms NEW !

ALASKAN DAKOTA 2.0-30°C Ziemas kostīms NEW !Waterproof 8000 Breathable 5000 Synthetic Down 300 Cl..

375.00 EUR 395.00 EUR Bez PVN: 309.92 EUR

Pirms nop�rc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, �trie kred�tiPirms nop�rc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, �trie kred�ti
Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
www.incredit.lv