Uzlabots un labāks kā jebkad, tagad ar 3 staru frekvencēm, skaidrākiem vizuālajiem datiem, paaugstinātu GPS veiktspēju, ilgākas darbības akumulatoru - līdz pat 9 stundām (atkarībā no izmantošanas), un skenēšanas dziļumu līdz 100 m / 330 pēdām.

Izpētiet plašas zonas un atklājiet zivju uzturēšanās vietas ātrāk, izmantojot platā leņķa staru, 47° (100 kHz). Izmantojiet vidējā leņķa staru, 20° (240 kHz), lai labāk izpētītu atrasto vietu. Bet mērķa sugu apskatei izmantojiet ļoti detalizēto 7° (675 kHz) šaurā leņķa staru.


Izveidojiet ezeru kartes, atrodoties laivā, kajakā, pat krastā vai piestātnē. Vienkārši aizmetiet un pievelciet, lai sāktu ūdenstilpes kartēšanu. Jūsu kartes automātiski tiek saglabātas Fish Deeper™ un ir pieejamas jebkurā ierīcē.


Precīza skenēšana līdz 100 m / 330 pēdu dziļumā. Tas ģenerē savu Wi-Fi signālu (nav nepieciešami mobilie dati), lai izveidotu savienojumu ar jūsu viedierīci, vienkārši aizmetiet to līdz 100 m / 330 pēdām ar pārliecību par spēcīgu savienojamību.


Ar 1 cm / 0,4 collu (šaurs stars) un 2,4 cm / 1 collas (plats un vidējs stari) mērķu dalīšanu jūs varēsiet ērti atrast mērķa sugas un izsekot pat vismazāko mānekli, makšķerējot vertikāli.


Uzrakstīt atsauksmi

Please login or register to review

Eholots Deeper PRO+2

  • Modelis: DEEPER
  • Pieejamība: Ir pieejams
  • 299.00 EUR


Līzinga iespējas

Atlaides

ALASKAN CHEROKEE -30°C Ziemas peldošais kostīms NEW!

ALASKAN CHEROKEE -30°C Ziemas peldošais kostīms NEW!

ALASKAN SAVOONGA -35°C Ziemas kostīms NEW 2021! Technologies: AERO-TEX, Waterproof 10000 Breathab..

385.00 EUR 479.00 EUR

ALASKAN DAKOTA -30°C Ziemas kostīms NEW !

ALASKAN DAKOTA -30°C Ziemas kostīms NEW !

ALASKAN DAKOTA -30°C Ziemas kostīms NEW ! JAKA: Līmētās šuves YKK rāvējslēdzēji Savelka..

280.00 EUR 350.00 EUR

Pirms nop�rc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, �trie kred�tiPirms nop�rc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, �trie kred�ti
Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
www.incredit.lv