• Eholots HUMMINBIRD HELIX 7 CHIRP SI GPS G4

Eholote Humminbird HELIX 7 CHIRP SI GPS G4 ar jaunu un uzlabotu augstas izšķirtspējas ekrānu!

Tastatūras vadība: Master HELIX, nospiežot pogu. Piekļūstiet iepriekš ielādētajiem skatiem no lietotājam draudzīgās izvēlņu sistēmas, ko darbina izvēles taustiņu vadīklas, kas ļauj droši darbināt eholoti jebkuros apstākļos.

  • CHIRP sānu attēlveidošana: lai iegūtu skaidrāku skatu apakšā un katrā laivas pusē. Sānu attēlveidošanas sonāra CHIRP digitālā sonāra apstrāde nozīmē, ka jūs redzēsit zivis un struktūru pa kreisi un pa labi no laivas, tādējādi varat pavadīt mazāk laika meklējumiem un vairāk laika ķeršanai.
  • CHIRP Down Imaging: lai iegūtu skaidru skatu zem laivas. Down Imaging sonāra CHIRP digitālā sonāra apstrāde nozīmē, ka jūs redzēsit lielas detaļas, kas atvieglos zivju atrašanu.
  • Divējāda spektra CHIRP hidrolokators: pirms metiena uzziniet, kas tur atrodas, pateicoties ļoti detalizētām zivju arkām. Dual Spectrum CHIRP 2D hidrolokators, ko darbina patentētais Low-Q CHIRP devējs, piedāvā divus meklēšanas veidus; Wide Mode maksimālam pārklājumam un šaurs režīms fokusēšanai uz mazākajām detaļām.
  • Iekšējā GPS un Humminbird pamatkarte: uzlabotā bāzes karte nodrošina skaidru skatu uz zemūdens reljefu un apkārtējiem apskates objektiem, lai jūs varētu makšķerēt un pārvietoties ar pilnīgu pārliecību.
  • Saderīgs ar Premium kartēm: Humminbird nodrošina vispilnīgāko augstākās kvalitātes karšu iespēju piedāvājumu makšķerniekiem visur. Iegūstiet pilnīgu priekšstatu par pasauli zemāk, izmantojot papildu kartes no Humminbird’s LakeMaster® un CoastMaster™ produktiem, kā arī jūsu izvēlētās saderīgās Navionics® kartes.
  • AutoChart Live: izveidojiet savu makšķerēšanas vietu reāllaika kartes ar piekļuvi patentētajām Humminbird® LakeMaster® funkcijām. Braucot ar laivu, kartējiet dziļuma kontūras, grunts cietību un veģetāciju. Standarta komplektācijā ir astoņas (8) stundas iebūvēts ierakstīšanas laiks, un tas ir saderīgs ar AutoChart Zero Line SD kartēm, kas nodrošina praktiski nebeidzamu AutoChart Live kartēšanas jaudu.

Uzrakstīt atsauksmi

Please login or register to review

Eholots HUMMINBIRD HELIX 7 CHIRP SI GPS G4

  • Ražotājs: HUMMINBIRD
  • Modelis: HUMMINBIRD HELIX G4
  • Pieejamība: 2 - 3 Dienas
  • 755.00 EUR


Līzinga iespējas

Atlaides

ALASKAN CHEROKEE -30°C Ziemas peldošais kostīms NEW!

ALASKAN CHEROKEE -30°C Ziemas peldošais kostīms NEW!

ALASKAN SAVOONGA -35°C Ziemas kostīms NEW 2021! Technologies: AERO-TEX, Waterproof 10000 Breathab..

385.00 EUR 479.00 EUR

ALASKAN DAKOTA -30°C Ziemas kostīms NEW !

ALASKAN DAKOTA -30°C Ziemas kostīms NEW !

ALASKAN DAKOTA -30°C Ziemas kostīms NEW ! JAKA: Līmētās šuves YKK rāvējslēdzēji Savelka..

280.00 EUR 350.00 EUR

Pirms nop�rc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, �trie kred�tiPirms nop�rc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, �trie kred�ti
Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
www.incredit.lv