CrackJack 38  ir "shad" tipa vobleris. Tas lieliski darbojas vienmērīgi velkot, tas pretojas pat spēcīgai straumei un nekrīt uz sāniem. Turklāt tas var lepoties ar savu pievilcīgo darbību - tā raustošās kustības pievilina asarus un citas plēsīgas zivis.

Kad zivis kļūst kaprīzas, ir vērts eksperimentēt, izvēloties labāko mānekļa pasniegšanas veidu. Piemēram, aizvietojot vienmērīgu tīšanu ar pauzēm, vai pievienojot virkni dažādu mikro raustīšanu. Raustot vobleri, jūs varat pagarināt pauzes un mainīt voblera raksturu un spēku atkarībā no rāviena.

       CrackJack 38 vobleri ir aprīkotas ar augstas kvalitātes Owner āķiem.


 CrakJack Minnow versijai ir divas versijas:  


  • peldoša (F)
  • apturoša (SP)

Turklāt tam ir trīs modifikācijas atkarībā no tā dziļuma, kā arī tā “vecākie brāļi” - SR, MR un DR.


 Visi šie mazie vobleri, kas spēj uzveikt visu, kas atrodas zemūdens valstībā, atkarībā no peldspējas un dziļuma paliek 2,5 gramu diapazonā. 


Patentēta magnētiskā sistēma MFB (magnētiskā spēka līdzsvars) , paslēpta to ķermenī, ļauj sasniegt lielu metiena attālumu.


  Garums: 38mm


Svars: 2.3g


Tips: Peldošs(F)


Darba dziļums: 0.3m-0.6m


Uzrakstīt atsauksmi

Please login or register to review

Vobleris PONTOON 21 CrackJack 38F

  • Ražotājs: Pontoon 21
  • Modelis: CrackJack 38F
  • Pieejamība: Ir pieejams
  • 10.95 EUR

  • Bez PVN: 9.05 EUR

Pieejamie varianti


Pirms nop�rc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, �trie kred�tiPirms nop�rc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, �trie kred�ti
Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
www.incredit.lv